YorumTakip

İnstagram Hizmetlerimiz

 

İnstagram Aylık Hizmetimiz

Aylık Hizmet!

İnstagram Takipçi+Beğeni

200 TL

Tamamen takibe takip kastığımız hesaplarınızla ekstra olarak beğeni yapıyoruz. Aylık olarak alınan hizmetimiz şüphesiz ki daha etkili bir çözüm. ayrıca uzun vadede çok daha uyguna gelen bir sistem. Takibe takip, yorum, beğeni ve sektörünüze ilgili kişilere dm yöntemiyle kimseyi rahatsız etmeden gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz lokasyonda, gizli veya açık, daha önce takip isteği gönderdiğiniz, sizi takip eden kullanıcıları takip edip etmeme seçeneğine sahip olabilirsiniz. 

İnstagram Takip Hizmeti

1.000 (1k) adet

İnstagram takipçi

50 TL

İnstagram takip hizmeti kesinlikle bot hesaplardan oluşmamaktadır, aksine sektörünüze ve kategorinize uygun olan hesapları takip eden kullanıcıları kapsamaktadır. Takibe takip, yorum, beğeni ve sektörünüze ilgili kişilere dm yöntemiyle kimseyi rahatsız etmeden gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz lokasyonda, gizli veya açık, daha önce takip isteği gönderdiğiniz, sizi takip eden kullanıcıları takip edip etmeme seçeneğine sahip olabilirsiniz. 

İnstagram Yorum Hizmeti

400-500 adet

İnstagram yorum

70 TL

İnstagram yorum hizmetini sizin sayfanıza organik, aktif ve gerçek takipçi kazandırabilmek adına sektörünüze uygun instagram hesaplarını takip eden organik kullanıcıların gönderilerine yorum yaparak gerçekleştiriyoruz. Böylece hem organik ve aktif takipçi kazanmanızı, hem de ürünlerinizin satışı için yeni müşterilere erişmenizi sağlıyoruz. Karşı yorum geldikçe keşfete çıkma şansınız da artmış oluyor. 

İnstagram Beğeni Hizmeti

75-100 adet

İnstagram beğeni

30 TL

Keşfette çıkmanızı, sıralamanızın yükselmesini sağlayan en önemli etkenlerden birisi de instagram beğenisi. Gönderilerinizin beğenilmesi şüphesiz ki sıralamada yukarılara tırmanmanızı sağlayacaktır. İnstagram beğeni hizmetimiz beğeniye beğeni şeklinde gerçekleştirilmektedir. Tek gönderinize değil, şimdiye kadar göndermiş olduğunuz tüm gönderilerinize beğeni gelmesini sağlıyoruz. Tüm beğeniler organik ve aktif kullanıcı beğenilerinden oluştuğu için; niş paylaşımlarınızı belirlemenize, beğenisi az olan paylaşımlarınızı analiz edip hata yaptığınız yerleri görebilme ihtimaliniz artıyor. 

İnstagram DM Hizmeti

150-200 adet

İnstagram beğeni

40 TL

Gönderinizden bir veya birkaç tanesinin daha fazla görüntüleme, beğeni ve yorum almasını isteyebilirsiniz. Örneğin E-ticaretle ilgileniyorsunuz ve satılacağını düşündüğünüz birkaç ürüne yatırım yaptınız. Ürünlerinizi daha fazla kullanıcıya tanıtmak istiyorsunuz. İnstagram DM hizmetimiz sayesinde sektörünüze uygun instagram hesaplarına direct mesaj yoluyla ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.


İnstagram hizmetlerinde tüm kullanıcının geri dönüş yapması beklenemez. Örneğin 1k (1.000) takipçi kazanabilmek için 1 hafta çalışma yapmak gerekebildiği gibi bu süre 1 haftadan fazla da sürebilir. Eğer sektörünüz görece daha kolay yükselme kapasitesine sahip bir sektörse 2-3 günde de 1k instagram takipçi sayıına ulaşabilirsiniz. Tamamen sizin sektörünüz ve kategorinize yönelik olduğu için süre kısalabilir veya uzayabilir.